TRY  
Türkçe  

Malatya Araba Kiralama

Yayınlanma Tarihi: 29/09/2018
24 Saat Yol Yardım hizmeti  Kernek Malatya Araba Kiralama ( rent a car ) şirketinin müşterilerine sunduğu özel bir hizmettir . Bu hizmet  kiralanan araçların tamamında sigorta şirketinin ve araç üreten firmalarının garantisinde sunulmaktadır. Türkiye çapında araç markasına göre tüm servislerde yol yardım olarak , sigorta şirketi garantisinde çekici , kurtarıcı , yol yardım , konaklama ve gideceği adrese kadar şöförlü hizmetleri kapsamaktadır. Malatya Araba Kiralama bu sistemi  araç bayileri ve Türkiye nin  önde gelen sigorta şirketlerinin garantisi ve güvencesini arkasına alarak bu hizmeti vermektedir.
 
 Malatya Araba Kiralama Malatya da 2011 yılında kurulmuş Doğu Anadolu bölgesinin en köklü şirketlerinden biridir. Araç kiralama filosunda araba sayısının çok olması , araba çeşitliliğinin ihtiyaçlara ve taleplere cevap verecek durumda olması müşteri için kesin çözüm noktası olması açısından önemlidir.
 
Amacımız Malatya da  Araba Kiralama ihtiyacı oluşması halinde tamamen müşterimizin ihtiyacını çözme odaklı bir yol izlemekte ve  gerekli kiralama koşullarının oluşması durumunda en yakın zaman da ister  Malatya Araba Kiralama şehir merkezi ofisleri olsun , ister Malatya Erhaç Havalimanı ofisimiz olsun , isterseniz adrese teslim araç kiralama olsun en hızlı çözümü sunmaktır.

 Malatya Araba Kiralama Kernek Filo olarak araç kiralama ihtiyaçlarının geneline cevap vermek , kesin çözümler sunmak , tedarik anlaşmalarıyla tüm çeşitlerde uygun fiyat garantisi sunmak öncelikli hedefimizdir.
 
 Malatya Araba Kiralama Malatya da  güvenilir çözüm ortağınız.

Yeni Yazılar

Trafik Cezasına Nasıl İtiraz Edebilirim?

Trafik Cezasına Nasıl İtiraz Edebilirim?

Devamını oku

Malatya araba kiralama

malatya araba kiralama

Devamını oku

Filo Oluştururken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Malatya Filo Kiralama

Devamını oku

Sonbaharda Araç Bakımı Nasıl Olmalı?

Bakımlı araç nasıl olmalı?

Devamını oku

Oto Kiralama Hileleri

oto kiralama hileleri

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.kernekotokiralama.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -