TRY  
Türkçe  

S.S.S

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Online olarak www.kernekotokiralama.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız.05453081444 numaralı rezervasyon merkezini arayarak veya whatsapp üzerinden rezervasyon yaptırabilsiniz.

 

Aracı Nasıl Teslim Alabilirim?

Rezervasyonunuz anında bize mail olarak gelmektedir.Daha sonrasından ücretsiz havalimanı, malatya (maşti) otogar ve merkez ofislerimizden dilediğiniz saat 7/24 aracınızı teslim alabilirsiniz.

 

Yakıt Prosedürü nedir?

adil yakıt:Araç deposu nasıl teslim edildi ise , aynı sekilde geri alınır.Eksik getirmeniz durumunda , Kernek rent a car ekstra ödeme talep edecektir.

 

Araç rezervasyonumun onaylandığını nasıl anlayabilirim?

kernekotokiralama.com Web sitemiz üzerinden gerçekleştirmiş tüm misafirlerimizin kiralama işlemi sırasında belirttikleri e-posta ve cep telefonuna sms ile konfirmasyon bilgisi iletilmektedir.Bu nedenle misafirlerimizin rezervasyon esnasında tüm bilgileri eksiksiz ve doğru iletmeleri önemlidir.

Aracı Nasıl İade Edebilirim?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belittiğiniz istasyona gitmeniz yeterlidir.

 

Rezervasyon Yaptırdığım Aracı Kesinlikle Alabiliyor muyum ?

Rezervasyon yapılan tarihte araç kiraya vermek için müsait değilse aynı segment araç ücretsiz veya bir üst segment aracı fark ödeyerek teslim alabilirsiniz.( Nedenleri: olası kaza,araç bakımı,müşterinin aracı geciktirmesi veya uzatması vb.)

 

Online rezervasyon yaptım fakat kapora (depozito rezervasyonun %25'i) hesap numarasına göndermedim.Rezervasyon tarihinde fiyat değişikliği olur mu ?

Yapılan rezervasyon 7 gün ve üzeri ise ücretin 1/4 ü aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.Yatırılmadığı zamanlarda rezerve tarihinde o günki fiyatlar geçerli olacaktır.

 

En Az Araç Kiralama Süresi Nedir ?

En az kiralama süresi 24 saatir.

 

Araç Kiralayabilmek İçin Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamaları Nelerdir?

En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve  20 yaşında olma koşulları aranır.1999 tarihi sonrası doğanlar  lütfen rezervasyon göndermesin.

 

Sigorta Çeşitleri ve Kapsamları Nelerdir ?

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

 

Kiraladığım Aracı Benden Başka Biri Kullanabilir mi ?

Kernek Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin KERNEK Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

 

Uzun Süreli Kiralama Koşulları Nelerdir ?

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için 05453081444 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 

Ek Hizmetleriniz Nelerdir ?

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma :Kernek Rent a Car istasyonlarının bulunmadıkları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması 20 Euro karşılığında sağlanmaktadır.

 

Ödeme Şekilleri Nedir?

Ödemeler geçerlilikleri Kernek Rent a Car  tarafından NAKİT veya kredi kartı zorunluluğu olmadan kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır.

 

Araçlarınızda HGS Bulunuyormu?Ücreti Nasıl ödenmektedir?

Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır.Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır.Kullanım tutarlarını nakit veya kredi kartınızla herhangi bir Kernek Rent a Car ofisinde ödeyebilirsiniz

 

Kampanyalar Birleştirilebilir mi?

Kampanyalar birleştirilememektedir.

 

Trafik Cezası Durumunda Ceza Tutarının Ödemesi Nasıl Yapılmalıdır?

Trafik cezası T.C .numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından veya elden nakit tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.

 

Araçlarınızda Km Sınırı Var Mı?

Günlük araç kiralamalarında 250 km,aylık 3500 km kullanım hakkı vardır.Km aşım ücreti 1.50 tl olarak hesaplanmaktadır.Ek km paket ücretleri ve diğer istekleriniz için detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.İnternetteki araç fiyatları şehiriçi fiyatlarıdır.Şehir dışı fiyatlarında değişkenlik gösterebilir.

 

Fiyat Politikanız Nasıl Olmaktadır?

Talep edilen bölgedeki anlık talep ve yoğunluklara bağlı olarak dinamik ve değişkenlik gösteren fiyat politikamız vardır.

 

Kaza Halinde Ne Yapmalıyım?

Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek,Kernek Rent A Car destek hattını 05332614957 no'lu telefonu arayabilirsiniz.24 saat içersinde kaza tutanağın ilgili ofise bildirilmesi zorunludur.

 

Kernek Filo Kiralama Yapıyor mu?

Evet.Kernek den uzun dönem araç kiralayabilirsiniz.Fiyat almak için https://www.kernekotokiralama.com/iletisim den bize mesaj göndermeniz gerekmektedir.

 

           Kernek Oto Kiralama Banka Hesap İban

 

Deniz bank

Hesap Adı :Nebi Yaşar   TR68 0013 4000 0176 8131 8000 01

 

 

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.kernekotokiralama.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -